|
Білий
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Білий, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Зелений
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Зелений, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Зелений
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Синьо-зелений, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Помаранчевий
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Синьо-зелено-помаранчевий, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Чорний
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Синьо-фіолетово-чорний, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Срібний
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Сріблястий Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Золотий
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Червона мідь, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Червоний
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Червоний, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Фіолетовий
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Чорно-фіолетовий, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Червоний
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Чорно-червоний, шовковий блиск Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
887 ₴
887 ₴/кг
|
887 ₴ |
Tucans
|
|
Червоний
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтера ELEGOO PLA Silk Green Red, 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
888 ₴
888 ₴/кг
|
888 ₴ |
Prosteer
|
|
Срібний
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтера ELEGOO PLA Silk Silver, 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
888 ₴
888 ₴/кг
|
888 ₴ |
Prosteer
|
|
Білий
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтерів Elegoo PLA 1kg White (50.203.0039)
|
В наявності
|
1 кг |
889 ₴
889 ₴/кг
|
889 ₴ |
TOUCH
|
|
Синій
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтерів Elegoo PLA 1kg Sky Blue (50.203.0107)
|
В наявності
|
1 кг |
889 ₴
889 ₴/кг
|
889 ₴ |
TOUCH
|
|
Чорний
PETG
|
PETG
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтерів Elegoo Rapid PETG 1kg Black (50.203.0216)
|
В наявності
|
1 кг |
889 ₴
889 ₴/кг
|
889 ₴ |
TOUCH
|
|
Сірий
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтерів Elegoo PLA 1kg Grey (50.203.0040)
|
В наявності
|
1 кг |
889 ₴
889 ₴/кг
|
889 ₴ |
TOUCH
|
|
Чорний
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтерів Elegoo PLA 1kg Black (50.203.0038)
|
В наявності
|
1 кг |
889 ₴
889 ₴/кг
|
889 ₴ |
TOUCH
|
|
Чорний
PLA-CF
|
PLA-CF
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик (філамент) для 3D друку Elegoo 3D PLA-CF Filament 1.75mm/1kg Black (50.203.0464)
|
В наявності
|
1 кг |
891 ₴
891 ₴/кг
|
891 ₴ |
KTC
|
|
Синій
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтера ELEGOO PLA Silk Blue Purple, 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
894 ₴
894 ₴/кг
|
894 ₴ |
Prosteer
|
|
Білий
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтера ELEGOO PLA Silk White, 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
894 ₴
894 ₴/кг
|
894 ₴ |
Prosteer
|
|
Чорний
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтера ELEGOO PLA Silk Black Purple, 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
894 ₴
894 ₴/кг
|
894 ₴ |
Prosteer
|
|
Блакитний
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик для 3D-принтера ELEGOO PLA 1кг, 1.75мм, blue sky (50.203.0107)
|
В наявності
|
1 кг |
899 ₴
899 ₴/кг
|
899 ₴ |
Brain
|
|
Чорний
PETG
|
PETG
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик для 3D-принтера ELEGOO Rapid PETG 1кг, 1.75мм, black (50.203.0216)
|
В наявності
|
1 кг |
899 ₴
899 ₴/кг
|
899 ₴ |
Brain
|
|
Червоний
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтера ELEGOO PLA Silk Black Red, 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
902 ₴
902 ₴/кг
|
902 ₴ |
Prosteer
|
|
Чорний
ASA
|
ASA
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент ELEGOO ASA, чорний (black), 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
903 ₴
903 ₴/кг
|
903 ₴ |
Prosteer
|
|
Білий
PLA+
|
PLA+
|
Elegoo
В наявності
|
Rapid PLA Plus Білий Elegoo Ø1,75мм Вага: 1кг
|
В наявності
|
1 кг |
906 ₴
906 ₴/кг
|
906 ₴ |
Tucans
|
|
Сірий
PLA+
|
PLA+
|
Elegoo
В наявності
|
Rapid PLA Plus Сірий Elegoo Ø1,75мм Вага: 1кг
|
В наявності
|
1 кг |
906 ₴
906 ₴/кг
|
906 ₴ |
Tucans
|
|
Зелений
PLA+
|
PLA+
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo Rapid PLA Plus Filament Зелений Ø1,75мм Вага: 1кг
|
В наявності
|
1 кг |
906 ₴
906 ₴/кг
|
906 ₴ |
Tucans
|
|
Помаранчевий
PLA+
|
PLA+
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo Rapid PLA Plus Filament Помаранчевий Ø1,75мм Вага: 1кг
|
В наявності
|
1 кг |
906 ₴
906 ₴/кг
|
906 ₴ |
Tucans
|
|
Синій
PLA+
|
PLA+
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo Rapid PLA Plus Filament Синій Ø1,75мм Вага: 1кг
|
В наявності
|
1 кг |
906 ₴
906 ₴/кг
|
906 ₴ |
Tucans
|
|
Білий
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Білий матовий Ø1,75мм Вага: 1кг
|
В наявності
|
1 кг |
920 ₴
920 ₴/кг
|
920 ₴ |
Tucans
|
|
Бежевий
PLA+
|
PLA+
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Plus Filament Бежевий Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
945 ₴
945 ₴/кг
|
945 ₴ |
Tucans
|
|
Чорний
PLA-CF
|
PLA-CF
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA-CF Filament Чорний Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
994 ₴
994 ₴/кг
|
994 ₴ |
Tucans
|
|
Чорний
PETG
|
PETG
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик (філамент) для 3D друку Elegoo 3D PETG-GF Filament 1.75mm/1kg Black (50.203.0636)
|
В наявності
|
1 кг |
999 ₴
999 ₴/кг
|
999 ₴ |
KTC
|
|
Чорний
PETG-CF
|
PETG-CF
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик (філамент) для 3D друку Elegoo 3D PETG-CF Filament 1.75mm/1kg Black (50.203.0634)
|
В наявності
|
1 кг |
1 023 ₴
1 023 ₴/кг
|
1 023 ₴ |
KTC
|
|
Чорний
PETG-CF
|
PETG-CF
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтерів Elegoo PETG-CF 1kg Black (50.203.0634)
|
В наявності
|
1 кг |
1 049 ₴
1 049 ₴/кг
|
1 049 ₴ |
TOUCH
|
|
Коричневий
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Filament Дерев'яний Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
1 064 ₴
1 064 ₴/кг
|
1 064 ₴ |
Tucans
|
|
Білий
TPU
|
TPU
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтера ELEGOO TPU White, 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
1 104 ₴
1 104 ₴/кг
|
1 104 ₴ |
Prosteer
|
|
Прозорий
TPU
|
TPU
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo TPU Filament Прозорий Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
1 123 ₴
1 123 ₴/кг
|
1 123 ₴ |
Tucans
|
|
Чорний
PLA-CF
|
PLA-CF
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтера ELEGOO PLA-CF Black, 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
1 134 ₴
1 134 ₴/кг
|
1 134 ₴ |
Prosteer
|
|
Чорний
ASA
|
ASA
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo ASA Filament Чорний Ø1,75мм Вага: 1кг
|
В наявності
|
1 кг |
1 174 ₴
1 174 ₴/кг
|
1 174 ₴ |
Tucans
|
|
Чорний
TPU
|
TPU
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo TPU Filament Чорний Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
1 260 ₴
1 260 ₴/кг
|
1 260 ₴ |
Tucans
|
|
Чорний
PLA-CF
|
PLA-CF
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтерів ELEGOO PLA-CF Black (50.203.0464)
|
В наявності
|
1 кг |
1 349 ₴
1 349 ₴/кг
|
1 349 ₴ |
TOUCH
|
|
Чорний
PETG
|
PETG
|
Elegoo
В наявності
|
Філамент для 3D-принтерів Elegoo PETG-GF 1kg Black (50.203.0636)
|
В наявності
|
1 кг |
1 349 ₴
1 349 ₴/кг
|
1 349 ₴ |
TOUCH
|
|
—
PETG
|
PETG
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик для 3D-принтера ELEGOO PETG-GF 1кг, 1.75мм, black, fiberglass (50.203.0636)
|
В наявності
|
1 кг |
1 359 ₴
1 359 ₴/кг
|
1 359 ₴ |
Brain
|
|
Чорний
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик для 3D-принтера ELEGOO PLA-CF 1кг, 1.75мм, black (50.203.0464)
|
В наявності
|
1 кг |
1 359 ₴
1 359 ₴/кг
|
1 359 ₴ |
Brain
|
|
Фіолетовий
PLA Silk
|
PLA Silk
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo PLA Silk Filament Синьо-фіолетовий Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
1 538 ₴
1 538 ₴/кг
|
1 538 ₴ |
Tucans
|
|
Чорний
TPU
|
TPU
|
Elegoo
В наявності
|
Пластик Elegoo Rapid TPU Filament Чорний Ø1,75мм Вага: 1 кг
|
В наявності
|
1 кг |
1 650 ₴
1 650 ₴/кг
|
1 650 ₴ |
Tucans
|
|
Білий
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Hyper Lightweight PLA Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY 1кг, 1.75мм, білий (3301010555)
|
В наявності
|
1 кг |
1 999 ₴
1 999 ₴/кг
|
1 999 ₴ |
Artline
|
|
Чорний
PLA
|
PLA
|
Elegoo
В наявності
|
Hyper Lightweight PLA Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY 1кг, 1.75мм, чорний (3301010556)
|
В наявності
|
1 кг |
1 999 ₴
1 999 ₴/кг
|
1 999 ₴ |
Artline
|